Torchlight III (PS4) - okladka

Torchlight III (PS4)

Premiera:
13 października 2020
Premiera PL:
13 października 2020
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Torchlight III (PS4)
Materdea @ 07:09 02.09.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Torchlight III to trzecia odsłona baśniowego hack & slasha z silnymi elementami RPG nastawionego na walkę w kooperacji. Tytuł autorstwa studia Echtra Games pierwotnie był projektem o nazwie Torchlight Frontiers, który w domyśle miał być wersją Torchlight w modelu free to play, czyli darmowy, lecz z mikropłatnościami.

w Torchlight III historia ponownie wrzuca nas do znanego z "jedynki" oraz "dwójki" uniwersum fantasy, w którym wcielamy się w jednego z kilku dostępnych bohaterów, stanowiących archetypy popularnych wówczas klas - od rycerza, przez druida czy barbarzyńcę, kończąc na wymyślnych ich formach. Oprócz tego przygodom śmiałka towarzyszy kompan - zwierze. Oprócz tych znanych z poprzedniczek, Torchlight III oferuje nowe typy "petów" - alpakę, sowę albo psa o rasie aporter.

Rozgrywka w Torchlight III została stworzona na podwalinach gatunku reprezentowanego przez grę Diablo. Po stworzeniu bohatera i wybraniu jego klasy, ruszamy na podbój kontynentu, wykonując zadania główne oraz poboczne, zabijając poczwary oraz ratując cywili, co pozwala zdobywać złoto oraz punkty doświadczenia - a te pozwalają wskoczyć protagoniście na wyższe poziomy.

Oprócz klasycznych przedmiotów wypadających z pokonanych przeciwników, Torchlight III oferuje system ekonomii - pod własną pieczę dostajemy własny fort, który musimy najpierw sobie zbudować, a potem sukcesywnie rozbudowywać. Fort służy graczom jako ich baza wypadowa - możemy w nim stworzyć nowe przedmioty oraz ulepszyć posiadany ekwipunek.

Screeny z Torchlight III (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?