Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning (PS4) - okladka

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning (PS4)

Premiera:
08 września 2020
Premiera PL:
08 września 2020
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning (PS4)
Materdea @ 17:11 09.07.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning to remaster cRPG-a akcji z 2012 roku o niemal identycznym tytule - Kingdoms of Amalur: Reckoning. Za projekt odświeżenia gry odpowiada studio KAIKO, zaś oryginał został stworzony przez Big Head Games.

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning to wirtualna adaptacja dzieł pisarza R. A. Salvatore o tym samym tytule. Wcielamy się w postać zabitego w boju rycerza, który zostaje wskrzeszony przez tzw. Studnię Dusz. Protagonista zaczyna od samego dołu hierarchii, zaś zadania, które podejmujemy, pozwalają na awans na drabinie społecznej.

Rozgrywka w Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning to reprezentantka klasycznego gatunku cRPG-a akcji w stylu Mass Effecta. Na początku zabawy wybieramy jeden z trzech archetypów bohatera - wojownik, łotrzyk oraz mag. Każdy z nich może występować zarówno pod postacią mężczyzny jak i kobiety. Nasz protagonista jest w stanie mieszać umiejętności różnych herosów, tak więc nic nie stoi na przeszkodzie by posiadać łotrzyka korzystającego z ciężkiego oręża lub wojownika, władającego zaklęciami magicznymi. Wszystko stoi przed graczem, a mieszanki klas postaci to jeden ze sposobów różnicowania zabawy.

Głównym celem jest walka z napotykanymi oponentami, a także zbieranie questów od postaci niezależnych, by popychać fabułę do przodu. Choć sam świat gry jest otwarty, to historia posiada liniową strukturę, która za każdym razem kończy się w identyczny sposób.

Screeny z Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?