Werewolf: The Apocalypse - Earthblood (PS4) - okladka

Werewolf: The Apocalypse - Earthblood (PS4)

Premiera:
04 lutego 2021
Premiera PL:
04 lutego 2021
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Redakcja:brak ▶
Czytelnicy:brak ▶
Popularność:4%
Chcesz taki licznik?
Opis Werewolf: The Apocalypse - Earthblood (PS4)
Materdea @ 14:29 09.07.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Werewolf: The Apocalypse - Earthblood to slasher w uniwersum Świata Mroku (m.in. Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2) od studia Cyanide - autorów przygodówki Call of Cthulhu z 2019 roku.

W Werewolf: The Apocalypse - Earthblood wcielamy się w postać mężczyzny imieniem Cahal, reprezentanta grupy wilkołaków - Garou, jak sami siebie nazywają w Świecie Mroku. Bohater znajduje się na wygnaniu po tym, jak samodzielnie opuścił grupę z uwagi na to, że przestał kontrolować swoją niszczycielską furię. Jednym z podstawowych umiejętności wilkołaków jest umiejętność przemienienia się w mityczną bestię - Crinosa. Jako Cahal i Crinos rozpoczynamy krucjatę przeciwko tym, którzy bezczeszczą Gaję, Matkę Ziemię.

Werewolf: The Apocalypse - Earthblood to slasher z elementami przygodowej gry akcji. Bohater w formie ludzkiej może porozumiewać się z innymi postaciami niezależnymi oraz rozwiązywać zagadki środowiskowe; przemiana w wilka skutkuje umiejętnością skradania się, zaś bestia Crinos pozwala stanąć do walki z najpotężniejszymi przeciwnikami. Gra jest brutalna i pozwala na wiele zaawansowanych ciosów, po których oponenci tracą kończyny.

Screeny z Werewolf: The Apocalypse - Earthblood (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?