Mortal Kombat 11: Aftermath (PS4) - okladka

Mortal Kombat 11: Aftermath (PS4)

Premiera:
26 maja 2020
Premiera PL:
26 maja 2020
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Bijatyka
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Mortal Kombat 11: Aftermath (PS4)
bigboy177 @ 11:10 07.06.2020
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Mortal Kombat 11: Aftermath to rozszerzenie fabularne dla Mortal Kombat 11. Dodatek rozpoczyna się w miejscu, w którym kończy podstawka i kontynuuje opowieść.

Głównymi bohaterami Mortal Kombat 11: Aftermath są trzej wojownicy: Fujin, Nightwolf oraz Shang Tsung. Ruszają oni w skomplikowaną podróż, w której zabrakło czasu. Ich zadaniem jest przywrócenie normalnego jego biegu, co oczywiście nie będzie łatwe.

Na potrzeby Mortal Kombat 11: Aftermath twórcy przygotowali kilka zmian. Wszyscy wojownicy otrzymali ciosy typu armor break. Powróciły stage fatalities, czyli finiszery, w których fajterzy korzystają z tego, co znajdą na arenie. Dodano też przyjaźnie, czyli przeciwieństwa fatalities. Zamiast zabijać w humorystyczny sposób zaprzyjaźniamy się z wrogiem.

Mortal Kombat 11: Aftermath to kilka dodatkowych godzin zabawy dla zagorzałych fanów cyklu.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Mortal Kombat 11: Aftermath (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?