WWE 2K Battlegrounds (PS4) - okladka

WWE 2K Battlegrounds (PS4)

Premiera:
18 września 2020
Premiera PL:
18 września 2020
Platformy:
Gatunek:
Sportowe / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis WWE 2K Battlegrounds (PS4)
Kawira @ 11:49 07.05.2020
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

WWE 2K Battlegrounds to spin-off serii traktującej o amerykańskim wrestlingu, opowiedziany w humorystyczny sposób z bardzo zręcznościową rozgrywką. Za projekt studio Saber Interactive.

WWE 2K Battlegrounds porzuca względny realizm, znany z głównej serii WWE 2K od studia Yuke, na rzecz bardziej kreskówkowego stylu w oprawie wizualnej oraz stawiając na arcade w samej mechanice gry. Postacie potrafią wykonać niemożliwie wysokie skoki, uderzają ognistymi pięściami, a zapaśnicy wyrzuceni poza ring mogą spotkać się np. z wygłodniałym krokodylem.

WWE 2K Battlegrounds, pomimo prześmiewczego tonu, nadal pozwala sterować gwiazdami prawdziwej organizacji WWE - bohaterów jest ponad 70. Możemy objąć kontrolę nad takimi zawodnikami Dwaynem "The Rock" Johnsonem czy Johnem Ceną lub wcielić się w legendarne postaci z przeszłości - takie jak Shawn Michaels, Yokozuna czy Mankind. Jednak wszystkie sylwetki zostały przedstawione w karykaturalny sposób.

Gra oferuje możliwość rozegrania pojedynczych starć na dowolnie wybranej arenie, tryb kariery, a także sieciowy tryb wieloosobowy z maksymalnie czterema graczami jednocześnie.

PEGI: Od 12 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?