Sakura Wars (PS4) - okladka

Sakura Wars (PS4)

Premiera:
28 kwietnia 2020
Premiera PL:
28 kwietnia 2020
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Redakcja:brak ▶
Czytelnicy:brak ▶
Popularność:0%
Chcesz taki licznik?
Opis Sakura Wars (PS4)
Materdea @ 11:44 12.03.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Sakura Wars to produkcja z pogranicza jRPG-a akcji z elementami przygodówek. Tytuł autorstwa wewnętrznego studia firmy SEGA, Team Sonic, nastawiony jest na efektowne starcia utrzymane w konwencji charakterystycznej dla azjatyckich jRPG-ów - lekko komiksowej, mangowej.

Historia w Sakura Wars obraca się wokół alternatywnej historii - trafiamy do lat 40. XX-wiecznej Japonii. Imperialne siły zbrojne wkraczają do akcji w obronie Tokio, które padło ofiarą inwazji demonów. Żołnierze w czasie wojny, a aktorzy teatralni podczas czasów pokojowych – członkowie Dywizji Kwiatów nie trzymają się kurczowo tradycji i widnieje nad nimi ryzyko rozwiązania. W tym konflikcie wcielamy się postać nowo powołanego do służby kapitan Seijuro Kamiyama, a naszym zadaniem jest poprowadzenie oddziału pilotek-mechów przeciwko siłom najeźdźcy.

Rozgrywka w Sakura Wars to przede wszystkim swobodna eksploracja dostępnych lokacji wraz ze wszystkimi ich aktywnościami. Od postaci niezależnych zbieramy zadania, rozmawiamy z członkiniami oddziału itd. Ważny jest tutaj system LIPS, umożliwiający budowę więzi z członkami swojej załogi dzięki. LIPS formułuje nasze relacje przez wzgląda na to, co oraz w jaki sposób mówimy - wypowiadane słowa mają znaczący wpływ na relacje z postaciami zarówno na polu bitwy jak i poza nim. Im lepsze masz więzi z członkami swojej załogi, tym efektywniejsze staną się starcia z twoimi przeciwnikami. Drugim aspektem zaś Sakura Wars jest walka - turowa i polegająca na umiejętnościach specjalnych naszych podwładnych oraz ich mechów (i nas samych).

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Sakura Wars (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?