My Hero One's Justice (PS4) - okladka

My Hero One's Justice (PS4)

Premiera:
26 października 2018
Premiera PL:
26 października 2018
Platformy:
Gatunek:
Bijatyka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis My Hero One's Justice (PS4)
MicMus123456789 @ 20:06 28.02.2020
Michał "MicMus123456789"

Śr. długość gry: 62h 0min

+ czaswięcej

My Hero One's Justice to trójwymiarowa bijatyka, w której wcielamy się zarówno w superbohaterów jak i złoczyńców znanych z kart popularnej mangi My Hero Academia (oryginalna nazwa Boku no Hīrō Akademia). Jak często bywa w tego typu produkcjach, w grze poznajemy tylko część wydarzeń przedstawionych w mandze. Za produkcję odpowiada studio Byking natomiast wydawcą jest Bandai Namco.

W My Hero One's Justice trafiamy do alternatywnej rzeczywistości, dokładnie do Japonii. W kraju spora część populacji posiada jakieś supermoce, dzięki czemu mogą realizować więcej rzeczy od innych. W roli głównej obsadzono chłopaka nieposiadającego żadnej zdolności, który trafił na nauki do najpotężniejszego herosa.

W grze tryb fabularny został podzielony na dwie części. Najpierw poznajemy historię z punktu widzenia superbohaterów. Natomiast w drugiej złoczyńców. W obu przypadkach dodane walki oraz sceny nieobecne w mandze czy anime.

Rozgrywka w My Hero One's Justice to głównie walki na trójwymiarowych arenach. Rozgrywamy je w formie jeden na jednego, mając do dyspozycji maksymalnie dwie postacie pomocnicze. Same spotkania są szybkie i efektowne, każda postać posiada szereg umiejętności specjalnych, jak i szeroki wachlarz ataków.

Poza kampanią fabularną dla pojedynczego gracza, gra oferuje również multiplayer po sieci jak i lokalnie. Ostatnią formą zabawy są misje, są to specjalne walki nastawione na punktacje, im wyższy wynik tym lepsze nagrody.

PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z My Hero One's Justice (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?