One Piece: Pirate Warriors 4 (PS4) - okladka

One Piece: Pirate Warriors 4 (PS4)

Premiera:
27 marca 2020
Premiera PL:
27 marca 2020
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis One Piece: Pirate Warriors 4 (PS4)
Materdea @ 14:42 13.02.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: 22h 56min

+ czaswięcej

One Piece: Pirate Warriors 4 jest przygodową grą akcji utrzymana w komiksowej stylistyce i osadzoną w otwartym świecie. Tytuł studia Koei Tecmo Games opiera się na tytułowym uniwersum One Piece, kultowych markach anime oraz mangi, niezwykle popularnych w Japonii.

W One Piece: Pirate Warriors 4 wcielamy się w kanoniczną postać korsarza Monkeya D. Luffy'ego, który pod wpływem owoców Gomu Gomu zyskał nadludzkie zdolności rozciągania własnego ciała. Wraz z załogą Słomkowego Kapelusza ruszamy na wyprawę przez różne wyspy w poszukiwaniu tytułowego skarbu - One Piece - i tytułu "Króla Piratów". Gra odtwarza najważniejsze sceny, przeciwników oraz wydarzenia z filmowego i książkowego oryginału.

Rozgrywka w One Piece: Pirate Warriors 4 oddaje nam dyspozycji otwarty świat wypełniony przeróżnymi postaciami, a sami - jeśli chcemy, bo możemy oderwać się od głównego wątku w poszukiwaniu pobocznych wyzwań - ruszamy szlakiem kolejnych bohaterów niezależnych, napędzających historię zlecanymi zadaniami. Bohater posiada paletę nadnaturalnych zdolności, związanych głównie z własnym ciałem - dzięki np. wyciągnięciu ręki na kilkanaście metrów możemy łatwiej rozwiązywać podsuwane przez grę zagadki środowiskowe, a także etapy skradankowe.

Tytuł oferuje również wariant gry wieloosobowej - razem z trzema znajomymi możemy przejść historię w trybie kooperacji.

Wymagania: Twórcy gry One Piece: Pirate Warriors 4 ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z One Piece: Pirate Warriors 4 (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   18:00, 16.08.2020
Przyjemnie się grało, miło było powalczyć ulubionymi postaciami. Zaskoczył mnie rozmiar niektórych stać mimo iż znaczna większość przeciwników to zwykłe mobki to i tak niekiedy zaskakiwała ich liczba kiedy przypadkiem zebrało się ich w jedno miejsce.