The Turing Test (PS4) - okladka

The Turing Test (PS4)

Premiera:
24 stycznia 2017
Premiera PL:
24 stycznia 2017
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis The Turing Test (PS4)
Materdea @ 08:53 26.01.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

The Turing Test to gra logiczna z widokiem TPP przygotowana przez brytyjskie studio Bulkhead Interactive.

Produkcja na pierwszy rzut oka budzi skojarzenia z serią Portal, czerpiąc garść rozwiązań z hitu od Valve. W grze wcielamy się w skórę Avy Turing, astronautki pracującej w Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Kobieta otrzymała zlecenie zbadania Europy, czyli jednego z większych księżyców Jowisza. W "growej" fikcji okazuje się bowiem, że odnaleziono tam jakieś ślady życia. Prawda okazuje się dużo bardziej skomplikowana i zarazem zaskakująca.

The Turing Test posiada całkiem rozbudowaną fabułę, obracającą się właśnie w okół form życia czy interakcji ze sztuczną inteligencją. Rozgrywka nie oferuje elementów walki, skupiając się wyłącznie na śledzeniu wątku fabularnego i rozwiązywaniu zagadek. Te prezentują różny poziom trudności, sprowadzając się z reguły do manipulowania energią czy korzystaniu z różnorodnych mechanizmów. Twórcy zadbali też o garść elementów zręcznościowych, potrafiących chwilowo podnieść adrenalinę.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z The Turing Test (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?