Vanquish (PS4) - okladka

Vanquish (PS4)

Premiera:
18 lutego 2020
Premiera PL:
18 lutego 2020
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Vanquish (PS4)
Materdea @ 09:25 24.12.2019
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: 3h 21min

+ czaswięcej

Vanquish to futurystyczna strzelanka z elementami gry akcji ze studia Platinum Games, mającego na swoim koncie efektownego hack & slasha zatytułowanego Bayonetta.

Fabuła Vanquish opowiada o wielkiej wojnie pomiędzy dwoma mocarstwami, ścierającymi się w związku z kurczącymi zapasami bardzo cennego surowca - energii słonecznej. Owe siły to Stany Zjednoczone Ameryki Północnej oraz Rosja. Ci pierwsi budują stację kosmiczną, dzięki której mają najlepszy, a zarazem najszybszy dostęp do energii słonecznej. Armii rosyjskiej udaje się jednak przejąć kontrolę nad tą stacją, w wyniku czego tworzą z pobranej energii bardzo potężną i śmiercionośną broń. Broń przeciw której nie ma żadnej obrony. Dowództwo USA, aby nie dopuścić do totalnej zagłady, wysyła więc na stację elitarny oddział żołnierzy, mający za zadanie powstrzymać szaleńców.

Wśród tej wyjątkowej ekipy znajduje się niejaki Sam (to w niego wcielamy się podczas gry), który został wyposażony przez swój rząd w ultranowoczesny, zapewniający nadludzką siłę i szybkość kombinezon. Egzoszkielet bez wątpienia przypomina rozwiązanie wprowadzone w grze Crysis i - podobnie jak on - dysponuje różnymi cechami specjalnymi.

Screeny z Vanquish (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?