Yooka-Laylee i Niezdobyta Forteca (PS4) - okladka

Yooka-Laylee i Niezdobyta Forteca (PS4)

Premiera:
08 października 2019
Premiera PL:
08 października 2019
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Logiczna
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Yooka-Laylee i Niezdobyta Forteca (PS4)
Dirian @ 23:18 05.10.2019
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Yooka-Laylee i Niezdobyta Forteca to kontynuacja udanej gry platformowo-logicznej z 2017 roku. Tytuł ponownie przygotowało studio Playtonic Games.

W grze wcielamy się w bohaterów pierwowzoru - kameleona Yooka i nietoperza Laylee, którzy współpracują przy pokonywaniu kolejnych etapów. Naszym zadaniem jest dotarcie do Niemożliwego Legowiska, w którym musimy pokonać złego Capital B.

Twórcy tym razem postawili na inną perspektywę rozgrywki. Zamiast widoku wyłącznie 3D, oferują nam hybrydę - część etapów obserwujemy w trójwymiarze, natomiast sporą część gry przechodzimy z widokiem od boku, niczym w klasycznych platformówkach pokroju Mario czy Yoshi.

Yooka-Laylee i Niezdobyta Forteca łączy elementy platformowe z prostymi zagadkami logicznymi, testując nie tylko naszą zręczność, ale też umiejętności kombinowania.

Wymagania: Twórcy gry Yooka-Laylee i Niezdobyta Forteca ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 3 lat
Screeny z Yooka-Laylee i Niezdobyta Forteca (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?