Marvel's Avengers (PS4) - okladka

Marvel's Avengers (PS4)

Premiera:
04 września 2020
Premiera PL:
04 września 2020
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Marvel's Avengers (PS4)
Kawira @ 11:29 26.08.2019
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 39h 0min

+ czaswięcej

Marvel's Avengers to przygodowa gra akcji z superbohaterami z uniwersum Avengers w roli głównej. Za projekt odpowiada studio Crystal Dynamics, które słynie z rebootu serii Tomb Raider z 2013 roku.

Historia Marvel's Avengers rozgrywa się 5 lat po zniszczeniu nowo otwartej kwatery Avengersów, którzy zostali obarczeni winą za katastrofę i są ścigani przez wymiar sprawiedliwości. Nowe zagrożenie zmusza ich jednak do wyjścia z ukrycia oraz uratowania świata po raz kolejny.

Rozgrywka w Marvel's Avengers przypomina współczesne gry wideo poświęcone Batmanowi od studia Rocksteady. W Avengersach przemierzamy kolejne, wyznaczane nam przez projektantów poziomy, pokonując grupy przeciwników, rozwiązując okazjonalne zagadki środowiskowe (z wykorzystaniem supermocy bohaterów), a także mierząc się z elementami platformowymi. Grę przechodzimy pięcioma postaciami: Hulkiem, Kapitanem Ameryką, Czarną Wdową Iron-Manem oraz Thorem.

Sylwetki charakteryzują się atakami znanymi z kart komiksów, których wachlarz poszerza się wraz ze zdobywanym doświadczeniem. Nie zabrakło także ekwipunku wpływającego na rozgrywkę oraz odkrywanych elementów strojów nawiązujących do różnych historii z uniwersum Marvela.

Uratować świat możemy w pojedynkę lub trybie kooperacyjnym do czterech graczy.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Marvel's Avengers (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   17:02, 01.02.2021
Po przejściu gry i wbiciu platyny mogę powiedzieć, że ta gra to jeden wielki zmarnowany potencjał, którego ni jak nie da się uratować. O tyle o ile sama kampania jest ciekawa i ma fajnie zaprojektowane lokacje, tak cała reszta to jeden wieli recykling pod względem zawartości jak i lokacji. Odwiedzamy praktycznie w kółko te same lokacje i to nic, że baza na pustyni wygląda tak samo jak ta na Syberii czy w innym zakątku świata gry.