LEGO Star Wars: The Skywalker Saga (PS4) - okladka

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga (PS4)

Premiera:
05 kwietnia 2022
Premiera PL:
05 kwietnia 2022
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis LEGO Star Wars: The Skywalker Saga (PS4)
Kawira @ 11:04 04.08.2019
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 50h 56min

+ czaswięcej

LEGO Gwiezdne Wojny: Saga Skywalkerów to kolejna przygodowa gra akcji łącząca znane uniwersum filmowe z klockami duńskiej produkcji. Za projekt odpowiada studio Traveller's Tales znane ze stworzenia pozostałych "klockowych" adaptacji znanych filmów i uniwersów. Co najważniejsze, produkcja nie jest kompilacją wydanych do tej pory gier LEGO Gwiezdne Wojny, które przedstawiały w częściach filmową sagę - to zupełnie nowe dzieło!

Fabuła LEGO Gwiezdne Wojny: Saga Skywalkerów uwzględnia historię wszystkich dziewięciu pełnometrażowych filmów spod sztandaru Gwiezdnych Wojen - poznajemy fabułę od losów Anakina po podróż Rey. Podobnie jak w innych grach sygnowanych nazwą LEGO zaprezentowana historia nie jest wierną adaptacją - do tego cechuje się charakterystycznym, niemym humorem.

Rozgrywka LEGO Gwiezdne Wojny: Saga Skywalkerów opiera się na swobodnej eksploracji oferowanych nam zamkniętych lokacji i wypełnianiu kolejnych zdań posuwających fabułę do przodu. Do dyspozycji graczy oddano ponad 100 postaci oraz ikoniczne statki kosmiczne. Gameplay pozwala na zwiedzanie dowolnych, wpisujących się w uniwersum Star Wars, planet, a także podróżowanie wspomnianymi statkami po kosmosie. Całą grę możemy przejść w pojedynkę lub razem z jednym znajomym w trybie kooperacji.

PEGI: Od 7 lat
Screeny z LEGO Star Wars: The Skywalker Saga (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?