Ancestors Legacy (PS4) - okladka

Ancestors Legacy (PS4)

Premiera:
13 sierpnia 2019
Premiera PL:
13 sierpnia 2019
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Ancestors Legacy (PS4)
Materdea @ 20:43 02.07.2019
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: 48h 15min

+ czaswięcej

Ancestors Legacy to RTS osadzony w czasach X-XII wieku. Za projekt odpowiada rodzime studio Destructive Creations znane za sprawą kontrowersyjnego Hatred.

Rozgrywka operuje schematem charakterystycznym dla gatunku łącząc wydobywanie i rozbudowę bazy wraz z bitwami na poziomie oddziałów. Ancestors stawia jednak duży nacisk na taktykę oferując wykorzystanie przewagi terenu, doświadczenia jednostek czy ich morale. Ponadto gracze mogą wskoczyć w skórę własnych wojowników własnoręcznie zmieniając przebieg bitwy. Pokierować można czterema stronami konfliktu w kampanii dla jednego gracza oraz potyczkach sieciowych.

Całość napędza silnik Unreal Tournament, a warstwa graficzna skupia się na autentyczności armii z okresu wczesnego średniowiecza. Tytuł oferuje wsparcie nie tylko dla myszki + klawiatury, ale również gamepadów.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Ancestors Legacy (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?