Immortals: Fenyx Rising (PS4) - okladka

Immortals: Fenyx Rising (PS4)

Premiera:
03 grudnia 2020
Premiera PL:
03 grudnia 2020
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Immortals: Fenyx Rising (PS4)
Dirian @ 08:41 17.06.2019
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 53h 24min

+ czaswięcej

Immortals: Fenyx Rising to przygodowa gra akcji od firmy Ubisoft, a konkretniej twórców Assassin's Creed Odyssey z 2018 roku. Projekt znany był wcześniej pod nazwą Gods & Monsters.

Tym razem tytuł nie jest powiązany z zabójczą marką, ale mamy do czynienia z nowym projektem. Twórcy Odyssey pozostają jednak w greckich klimatach, bowiem akcja Immortals: Fenyx Rising toczy się na Helladzie.

Fabuła gry opowiada o losach zapomnianego bohatera, którego zadaniem jest uratowanie greckich bogów i odzyskanie potężnych mocy. W tym celu musi się zmierzyć z potężnym potworem, który pustoszy okolicę. Zrodził się on w wyniku nienawiści Gai do Zeusa.

Nasz heros posiada specjalne umiejętności, podarowane mu przez bogów. Przy ich pomocy zwiedzamy malowniczy świat starożytnej Grecji, jednocześnie stawiając czoło kolejnym wyzwaniom. Na swej drodze napotkamy liczne piękne budowle charakterystyczne dla tamtego okresu, a także mitologiczne stwory. Twórcy Immortals: Fenyx Rising zadbali o efektowny system walki, w którym korzystamy z mocy bohatera.

Oprawa wizualna gry nawiązuje do The Legend Of Zelda: Breath Of Wild - pełno tu zieleni i wspaniałych widoków.

PEGI: Od 12 lat
Screeny z Immortals: Fenyx Rising (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   15:06, 22.02.2021
Grackie klimaty jak mity zawsze w modzie. Przyjemnie się grało choć podobieństwo do Breath Of Wild po czasie zaczęło być męczące. Idzie odnieść wrażenie, że Ubi tylko podmieniło modele postaci napisali inną fabułę, a całą mechanike gry żywcem wzięli właśnie z Breath Of Wild, dodatkowo Fenyx przykleja się do ścian lepiej niż Spider-Man jest to w pewnych momentach problematyczne i uciążliwe, bo postać sama się przykleja nawet gdy tego nie chcemy lub gdy próbujemy gdzieś przeskoczyć. Fabułę przyjemnie się śledziło, a zakończenie było dość zaskakujące przynajmniej dla mnie, bardzo przyjemnie się słuchało komentarzy czy samych rozmów Zeusa i Prometeusza.
0 kudosDirian   @   18:24, 22.02.2021
Cytat: MicMus123456789
dodatkowo Fenyx przykleja się do ścian lepiej niż Spider-Man jest to w pewnych momentach problematyczne i uciążliwe, bo postać sama się przykleja nawet gdy tego nie chcemy lub gdy próbujemy gdzieś przeskoczyć

Fakt, też mnie to irytuje i przez to grę muszę dawkować. W BotW czuć tę wolność i swobodę w poruszaniu się postaci, a tutaj jest wrażenie jakbyśmy się poruszali muchą po świecie lepów na muchy Dumny