The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel II (PS4) - okladka

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel II (PS4)

Premiera:
04 czerwca 2019
Premiera PL:
04 czerwca 2019
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel II (PS4)
Kawira @ 18:12 10.05.2019
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel II to druga odsłona japońskiego RPG od studia Nihon Falcom, ojców marki Ys.

Historia The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel II rozgrywa się na tym samym kontynencie, co pierwsza część Trails of Cold Steel i dokładnie miesiąc później. Rean, główny bohater, budzi się w górach niedaleko swojego rodzinnego miasta. Ostatnie, co pamięta, to ucieczkę od Tristy ze swoimi dwoma przyjaciółki - Celine oraz Valimarem. Postanawia po raz kolejny chwycić za miecz i odnaleźć ich, chcąc przy tym zakończyć konflikt na dobre, nim jego konsekwencje staną się zbyt gorzkie.

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel II wpasowuje się w standard gatunku jRPG, oferując eksplorację świata różnymi środkami transportu oraz turowe starcia. Głównym celem jest wykonywanie zadań głównych, popychających fabułę do przodu, oraz aktywności pobocznych. Od konkurencji wyróżnia się mechaniką - Link System oferuje bonusy do ataków dla bliskich sobie postaci (w relacjach emocjonalnych). W "dwójce" rozbudowano go dodatkowo o Overdrive Mode, który przeznaczony jest przede wszystkim do walki z wymagającymi adwersarzami. Wojownicy wchodzący w ten tryb mogą wykonać 3 potężne ataki z rzędu w jednej turze.

Gracze posiadający zapis z Trails of Cold Steel mają możliwość cieszyć się relacjami oraz konsekwencjami decyzji również w tej części gry.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?