Boundless (PS4) - okladka

Boundless (PS4)

Premiera:
11 września 2018
Premiera PL:
11 września 2018
Platformy:
Gatunek:
MMO / RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
brak danych
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Boundless (PS4)
Kawira @ 17:30 10.05.2019
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Boundless to vokselowe MMOcRPG z otwartym światem, którego akcja rozgrywa się na nieodkrytych planetach. Za projekt odpowiada niezależne studio Wonderstruck, autorzy m.in. The Marvellous Miss Take czy Polycraft.

Boundless przeznaczono przede wszystkim dla osób ceniących sobie swobodę zabawy. Świat kręci się wokół ujarzmiania nowych planet oraz wojen o surowce, ale to od graczy zależy czym chcą się zajmować. Mogą eksplorować, budować, handlować, wojować, a nawet zostać myśliwymi. Duży nacisk położono na kooperację w celu osiągnięcia wyższych celów. Na przykład mniejsza kolonia może stać się ogromną metropolią dominującą nad całą okolicą.

Akcję obserwujemy z perspektywy pierwszoosobowej, a w trakcie eksploracji mierzymy się z mniejszymi, podrzędnymi jednostkami, a także w olbrzymimi bossami zwanymi Tytanami. Boundless oferuje cały szereg RPG-owych mechanik, takich jak poziomy doświadczenia, crafting czy też zarządzanie ekwipunkiem. Zwiedzane światy są generowane losowo i ich biomy różnią się od siebie florą oraz fauną.

PEGI: Od 7 latZawiera przemoc
Screeny z Boundless (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?