Fade to Silence (PS4) - okladka

Fade to Silence (PS4)

Premiera:
30 kwietnia 2019
Premiera PL:
30 kwietnia 2019
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Fade to Silence (PS4)
Materdea @ 08:39 16.03.2019
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Fade to Silence to mieszanka gry poświęconej surwiwalowi oraz elementów RPG-owych, której akcja osadzona jest na mroźnych pustkowiach. Za projekt odpowiada studio Black Forest Games znane przede wszystkim za sprawą dwóch części odświeżonej serii Giana Sisters.

W Fade to Silence wcielamy się w postać imieniem Ash - dręczonego przez koszmary osobnika z talentem do przewodzenia ludźmi. Musimy przetrwać w nieprzyjaznej krainie nękanej nie tylko zamieciami śnieżnymi, ale również monstrami nie z tego świata.

Rdzeń zabawy Fade to Silence stanowi surwiwal - wypady w celu zdobycia niezbędnego zaopatrzenia, surowców oraz rekrutacji ocalałych ludzi. Ci ostatni wspomagają bohatera przydatnymi umiejętnościami z bazy, którą można dowolnie rozbudowywać. Oprócz przeciwności losu i niezbadanego środowiska, mierzymy się również z ludzkimi słabościami, takimi jak potrzeba zaspokajania podstawowych potrzeb (sen, jedzenie oraz picie).

Walka odbywa się zarówno za pomocą broni dystansowej, jak i wręcz, ale z czasem pojawiają się coraz potężniejsze formy wymuszające lepsze przygotowanie lub przymusowe obejście. Same pustkowia można przemierzać na piechotę oraz saniami z wilczym zaprzęgiem wymagającym rzecz jasna odpowiedniej infrastruktury.

PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Fade to Silence (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?