World War Z (PS4) - okladka

World War Z (PS4)

Premiera:
16 kwietnia 2019
Premiera PL:
16 kwietnia 2019
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis World War Z (PS4)
Kawira @ 12:13 14.02.2019
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 13h 45min

+ czaswięcej

World War Z to pierwszoosobowa strzelanka osadzona w filmowym uniwersum od firmy Paramount Pictures o tym samym tytule. Za projekt odpowiada studio Saber Interactive znane głównie za sprawą symulacyjnej gry Spintires.

Fabuła World War Z nawiązuje do tytułowego filmu z 2013 roku, oferując głównie wyłącznie motyw przewodni - pandemię zombie i walkę ocalałych ludzi. Historia produkcji studia Saber Interactive opiera się na kilku scenariuszach prezentujących różne perspektywy apokalipsy nieumarłych. Do czerpania pełni doświadczeń wynikających z gry nie trzeba oglądać filmu.

Rozgrywka World War Z to kooperacyjna pierwszoosobowa strzelanka, gdzie zadaniem grających jest wykonywanie konkretnych misji wymagających przemierzania map wypełnionych hordami zombie. Umarlaki charakteryzują się kolektywnym AI, atakując w gigantycznych grupach liczonych w tysiącach. Graczom oddano kampanię co-op, a także szereg trybów wieloosobowych, łączących w sobie walkę zarówno z żywymi przeciwnikami i hordami umarlaków. Fabularny wątek oferuje wcielenie się w trzy różne, czteroosobowe grupy, które walczą o przetrwanie w trzech częściach świata - Moskwie, Nowym Jorku oraz Jerozolimie. Postacie posiadają własne klasy, drzewka umiejętności oraz poziomy doświadczenia, nabijane w momencie wykonywania zadań i likwidowania zagrożeń. Za to formuła PvP (gracz vs gracz) oferuje szeroki wachlarz rodzajów rozrywki: wariacji od klasycznego meczu drużyna kontra drużyna, po grabież, czy też poszukiwania szczepionki.

W World War Z do wyboru oddano sześć zróżnicowanych klas o odmiennym stylu z odblokowywanymi umiejętnościami w trakcie zabawy. Eksterminacji dokonujemy z pomocą szerokiego asortymentu broni palnej podatnej na modyfikacje. Ponadto twórcy umożliwili wznoszenie fortyfikacji obronnych.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z World War Z (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?