Wiedza to Potęga (PS4) - okladka

Wiedza to Potęga (PS4)

Premiera:
24 października 2017
Premiera PL:
24 października 2017
Platformy:
Gatunek:
Logiczna
Język:
Producent:
Strona:

ObserwujMam (7)Gram (3)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Wiedza to Potęga (PS4)
dabi132 @ 13:00 24.08.2018
Adrian "dabi132"
.

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Wiedza to Potęga to towarzyska gra zręcznościowa nastawiona na "kanapową rywalizację" oraz wspólną zabawę ze znajomymi np. na imprezie. Tytuł autorstwa Wish Studios można nazwać duchowym następcą serii Buzz!, która ukazywała się kolejno na PlayStation 2 oraz 3, ale także na przenośnej konsolce japońskiego giganta - PlayStation Portable. Produkcja jest tytułem ekskluzywny na konsolę PlayStation 4.

Zasady gry są podobne jak w pierwowzorze, jednak zamiast dedykowanych kontrolerów do zabawy potrzebujemy smartfona oraz aplikacji, którą pobierzemy na Androida (Google Play), bądź na iOS (App Store). W Wiedzy to Potędze może wziąć udział maksymalnie sześcioro graczy, którzy wcielają się postacie wymyślone przez twórców - np. facet w stroju hot-doga, astronauta czy kowboj - i biorą udział w dedykowanym grze teleturnieju składającym się z losowo dobieranych pytań.

Między kolejnymi seriami, na które składają się trzy pytania, bierzemy udział w zabawach (dopasowywanie tytułów filmów, czy też imion do nazwisk znanych postaci) sprawdzających nasz refleks oraz spostrzegawczość. Na koniec uczestnicy biorą udział w finale, gdzie szansę na wygraną mają również ci, którym nie szło zbyt dobrze w poprzednich etapach. Żeby jednak zabawę trochę urozmaicić i utrudnić, deweloperzy przygotowali zagrania taktyczne, czyli swego rodzaju "przeszkadzajki" pozwalające np. zasłonić naszemu przeciwnikowi odpowiedzi zieloną mazią.

Gra zawiera polski dubbing, a w rolę prowadzącego teleturniej wcielił się znany z podkładania głosu królowi Julianowi w serii animowanych filmów Madagaskar -  Jarosław Boberek.

PEGI: Od 3 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?