Generation Zero (PS4) - okladka

Generation Zero (PS4)

Premiera:
26 marca 2019
Premiera PL:
26 marca 2019
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Generation Zero (PS4)
Kawira @ 11:10 18.06.2018
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 30h 0min

+ czaswięcej

Generation Zero to pierwszoosobowa strzelanka, której akcja osadzona jest w alternatywnej rzeczywistości lat 80. Za projekt odpowiada studio Avalanche Studios, twórcy serii Just Cause oraz RAGE 2.

W Generation Zero złowrogie maszyny najechały terytorium dzisiejszej Szwecji - w tym samym czasie grupa przyjaciół, w której członka docelowo się wcielamy, była na wakacjach i po powrocie nie może odnaleźć żywej duszy, postanawiają stawić opór okupantom.

Generation Zero posiada w pełni otwarty świat i przeznaczony jest przede wszystkim do zabawy w kooperacji - do 4 graczy. Jednak nawet bez załogi możemy w tej grze bawić się zupełnie solo. Eksplorację obszarów urozmaica cykl dnia i nocy oraz zmienne warunki pogodowe, a w starciach należy się spodziewać realistycznej balistyki. Przeciwnicy cechują się permanentną obecnością w świecie gry. Mają swoje własne cele, które wykonują, zaś zadane obrażenia zostają z robotem na dobre (można spotkać ich nawet całe tygodnie później).

Screeny z Generation Zero (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?