Star Wars Jedi: Upadły Zakon (PS4) - okladka

Star Wars Jedi: Upadły Zakon (PS4)

Premiera:
15 listopada 2019
Premiera PL:
15 listopada 2019
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
- napisy
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (5)Gram (0)Ukończone (3)Kupię (2)

Opis Star Wars Jedi: Upadły Zakon (PS4)
Kawira @ 13:48 13.06.2018
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 20h 46min

+ czaswięcej

Star Wars Jedi: Upadły Zakon to kolejna gra akcji osadzona w jednym z najpopularniejszych uniwersów w historii nowożytnej popkultury. Za projekt odpowiada studio Respawn Entertainment, twórcy serii wieloosobowych strzelanek pierwszoosobowych Titanfall.

Akcja Star Wars Jedi: Upadły Zakon przenosi nas pomiędzy III a IV epizod filmowej sagi. Głównym bohaterem jest młody adept Jedi, któremu udaje się przeżyć czystkę zorganizowaną przez Imperium. Wraz z niewielką grupą buntowników postanawia on stawić czoło Vaderowi oraz jego żołnierzom.

Kluczową rolę w Star Wars Jedi: Upadły Zakon odgrywają umiejętności tytułowego rycerza Jedi. Początkowo nie dysponujemy wszystkim zdolnościami protagonisty, ale w miarę postępów w grze zdobywamy kolejne. Z czasem uzupełniamy także wachlarz wyposażenia, stając się naprawdę trudnym przeciwnikiem.

W Star Wars Jedi: Upadły Zakon bez problemów dostrzec można inspiracje grami soulsborne. Deweloperzy przygotowali rozbudowany system walki, w którym kluczową rolę odgrywają błyskawiczne reakcje. Cal musi sprawnie robić uniki, blokować i kontratakować, aby wyjść ze starć obronną ręką.

Star Wars Jedi: Upadły Zakon oferuje wyłącznie kampanię dla jednego gracza. Tytuł nie pozwala na żadne potyczki wieloosobowe.

Screeny z Star Wars Jedi: Upadły Zakon (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmikhail01   @   19:07, 18.02.2020
Moim zdaniem, najlepsze star wars od czasu KOTOR II. Przyjemna walka, używanie mocy, eksploracja, choć brakuje momentami szybkiej podróży. Raz mi się zawiesiła, czasem coś w grafice chrupnęło, jednak myślę że gra będzie patchowana i glicze znikną z czasem. Zakończenie było sporym zaskoczeniem.
0 kudosMicMus123456789   @   10:37, 12.06.2020
Choć fanem Gwiezdnych Wojen nie jestem i po za znajomością kilku postaci o świecie uniwersum nie wiem też nic, tak przy Upadłym Zakonie bawiłem się świetnie.

Z początku walka sprawiała małe trudności, chciałem spamować atakami, bo aż się o to prosiło niestety trzeba było podejść do tego jak do soulsów, dwa trzy ataki i uskok. Niestety walki z bossami okazały się mało wymagające i dość proste zwłaszcza po wykupieniu wszystkich umiejętności. Fabułę przyjemnie się śledziło, a że zakończenie jest dość otwarte pewnie powstanie kolejna część mam tylko nadzieję, że na konsoli będzie mniej zbugowana. Od początku było widać, że to gra EA, błędów i przezroczystych tekstur tu nie brakuje. Kilka razy wypadłem po za mapę, bo nie doczytały się tekstury podłoża, widziałem je, ale fizycznie go tam nie było.