Zone of the Enders: The 2nd Runner Mars (PS4) - okladka

Zone of the Enders: The 2nd Runner Mars (PS4)

Premiera:
04 września 2018
Premiera PL:
06 września 2018
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Zone of the Enders: The 2nd Runner Mars (PS4)
Kawira @ 11:07 03.03.2018
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Zone of the Enders: The 2nd Runner Mars to remake klasycznej gry akcji z mechami w roli głównej. Za projekt odpowiadają rzecz jasna ojcowie oryginału - japońskie studio Konami. Projekt w wersji na konsolę PlayStation 4 posiada wsparcie dla technologii gogli do wirtualnej rzeczywistości - PlayStation VR.

Odświeżona odsłona Zone of the Enders: The 2nd Runner oferuje nie tylko ulepszoną grafikę (wraz z nowoczesnymi rozdzielczościami - do 4K) oraz poprawione elementy otoczenia. Nagrano również od nowa głosy, poddano liftingowi mechanikę oraz poziomy, a także dodano więcej trybów zabawy.

U podstaw Zone of the Enders: The 2nd Runner Mars to nadal efektowna gra akcji pełna dynamicznych starć z użyciem broni białej oraz palnej, w której na liniowych i  zamkniętych etapach musimy likwidować kolejne hordy oponentów. Przeciwnicy pojawiają się w dużych grupach zmuszając do agresywnej walki z użyciem wszelkich dostępnych środków. Oprócz własnego wyposażenia przydatne w eksterminacji okazuje się także otoczenie. Akcję obserwujemy zza pleców centrując się pomiędzy maszyną gracza, a zaznaczonym oponentem.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?