SoulCalibur VI (PS4) - okladka

SoulCalibur VI (PS4)

Premiera:
19 października 2018
Premiera PL:
19 października 2018
Platformy:
Gatunek:
Bijatyka
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis SoulCalibur VI (PS4)
Kawira @ 11:15 17.02.2018
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

SoulCalibur VI to kolejna odsłona serii bijatyk 3D, których znakiem rozpoznawczym jest możliwość korzystania broni białej. Za projekt odpowiada studio Bandai Namco, twórcy legendarnego cyklu Tekken.

W SoulCalibur VI ponownie mamy do czynienia z mordobiciem toczącym się na często otwartych arenach 3D. W przeciwieństwie do siostrzanego Turnieju Żelaznej Pięści, tutaj można wypaść poza ring, automatycznie przegrywając rundę. Areny są zatem do pewnego stopnia interaktywne.

Twórcy postawili na "więcej i lepiej", choć nie zabrakło nowej mechaniki w postaci Reversal Edge. Pozwala ona na szybki kontratak, wymagający przewidzenia nadejścia kolejnego ciosu. Nieudane zagranie - rzecz jasna - niweluje blok otwierając obrońcę.

W przeciwieństwie do poprzednich odsłon, twórcy odeszli od swojego silnika graficznego i zdecydowali się na wykorzystanie narzędzia od Epic Games - w postaci Unreal Engine 4. Dzięki niemu osiągnięto zaawansowaną oprawę wizualną, pełną efektów specjalnych.

Ciekawostka: Jedną z grywalnych postaci SoulCalibur VI jest Geralt z Rivii, czyli główny bohater cyklu Wiedźmin.

Screeny z SoulCalibur VI (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?