Guacamelee! 2 (PS4) - okladka

Guacamelee! 2 (PS4)

Premiera:
21 sierpnia 2018
Premiera PL:
21 sierpnia 2018
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Akcja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Guacamelee! 2 (PS4)
Kawira @ 11:13 17.11.2017
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Guacamelee! 2 to kontynuacja metroidvalnej platformówki utrzymanej w charakterystycznej kolorystyce oraz dwuwymiarowej oprawy wizualnej. Za projekt, podobnie jak w przypadku oryginału, odpowiada DrinkBox Studios, autorzy m.in. wydanego w 2016 roku Severed.

Guacamelee! 2 prezentuje wydarzenia rozgrywające się 7 lat po tych widzianych w pierwszej części. Mentor Juana odkrywa, że ktoś zdobył maskę zemsty i zagraża całemu Mexiversum. Główny bohater, będąc ostatnią nadzieją dla świata, ponownie wyrusza ocalić świat.

Guacamelee! 2 to dwuwymiarowa gra platformowa z bardzo dużym naciskiem na zręczność grającego. Rozgrywka opiera się na eksploracji rozległych lokacji oraz bardzo szybkich, a zarazem efektownych starciach z wymagającymi przeciwnikami, w tym różnymi bossami. W miarę postępów postać zdobywa nowe umiejętności, co pozwala jej pokonywać nowe przeszkody. Dzięki temu może ona powrócić do poprzednich lokacji i zwiedzić niedostępne wcześniej miejsca - to charakterystyczna cecha dla gier tego podgatunku.

Grafikę ponownie utrzymano w kreskówkowej, kolorowej konwencji przepełnionej elementami meksykańskiego folkloru. W tle zaś przygrywa tradycyjna, skoczna muzyka rodem imprez z kapelami mariachi.

Screeny z Guacamelee! 2 (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?