L.A. Noire (PS4) - okladka

L.A. Noire (PS4)

Premiera:
14 listopada 2017
Premiera PL:
14 listopada 2017
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis L.A. Noire (PS4)
Dirian @ 00:09 03.11.2017
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 29h 5min

+ czaswięcej

L.A. Noire to gra przygodowa, wzorująca się na filmach Noir z lat '40 i '50. Podobnie jak pierwowzór ukazuje ona mroczne aspekty istoty ludzkiej.

Akcję umieszczono w Los Angeles z lat 40., gdzie doszło do serii morderstw. Tu wkracza gracz, by rozwiązać tajemnicę oraz dorwać zabójcę.

Rozgrywka odbywa się w sposób otwarty i bohater dowolnie przemierza idealnie odwzorowane ulice kalifornijskiej metropolii. Sposób rozwikłania sprawy zależy wyłącznie od osoby przed konsolą, a można być pewnym, że możliwości dano wiele. Ponadto, przez cały czas przewijają się motywy narkotyków oraz korupcji przy jazzowej muzyce w tle.

Stylistyka jest bardzo ascetyczna, zaś klimat rodem z powojennych kryminałów oddano perfekcyjnie. Oprawa wizualna stoi na wysokim poziomie, ze szczególnym uwzględnieniem bardzo realistycznego oświetlenia.

Wydanie gry na PlayStation 4 i Xbox One przynosi ze sobą poprawki w oprawie wizualnej, lepsze oświetlenie i nowe kamery, z których prezentowana jest akcja, a także gwarantuje rozdzielczość 1080p (lub 4K w przypadku PS4 Pro i Xbox One X i odpowiedniego telewizora).

PEGI: Od 18 lat
Screeny z L.A. Noire (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?