Life is Strange: Before the Storm (PS4) - okladka

Life is Strange: Before the Storm (PS4)

Premiera:
31 sierpnia 2017
Premiera PL:
09 marca 2018
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis Life is Strange: Before the Storm (PS4)
shuwar @ 08:19 04.09.2017
"shuwar"
Gram dla przyjemności, dla rozerwania się i dlatego, że to lepsze niż durnoty w telewizji :)

Śr. długość gry: 8h 51min

+ czaswięcej

Before the Storm jest prequelem gry Life is Strange z 2015 roku. Akcja tytułu umiejscowiona została kilka lat przed wydarzeniami z poprzedniczki i skupia się na relacjach łączących szesnastoletnią Chloe Price z jej przyjaciółką Rachel Amber. Przybliża również okoliczności w jakich poznały się znane już graczom bohaterki.

Gra składa się z trzech epizodów, z których premiera pierwszego, zatytułowanego Awake miała miejsce 31 sierpnia 2017 roku. Stworzenia tej części podjęło się zupełnie nowe studio - Deck Nine Games.

Life is Strange: Before the Storm ukazała się na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.

Choć tytuł nie posiada oficjalnie polskiej wersji językowej, to przygotowanie nieoficjalnego, fanowskiego tłumaczenia, już w pierwszych tygodniach po premierze zapowiedziała grupa "grajpopolsku", która wydała analogiczne tłumaczenie również do poprzedniczki.

PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera treści związane z narkotykami
Screeny z Life is Strange: Before the Storm (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   10:21, 09.04.2021
Mam z tą grą zagwozdkę. Niby wszystko tu się zgadza, jest prequel LiS, jest Arcadia Bay i postaci, które znamy z oryginału, jest nostalgiczny klimat małego amerykańskiego miasteczka... Jest sensowna fabuła opowiadająca o przyjaźni (albo o problemach dwóch nastolatek) ale nie wciąga ona tak jak oryginalne LiS - ja przynajmniej momentami się nudziłem... Niby wszystko jest ok ale jednak czegoś mi w tej grze brakowało. Czegoś co trudno określić, a co było w oryginalnym Life is strange. Myślę, że chodzi o specyficzny klimat tajemniczości, zagadki i nostalgii za utraconym dzieciństwem, którego tu zabrakło (niby był ale jednak go nie było). Najbardziej podobały mi się momenty w których można się było zatrzymać i pokontemplować. Na plus bardzo fajna ścieżka dźwiękowa, tak jak w oryginale. Nie jest to gra zła ale nie jest też wybitna, jak dla mnie taki średniak.
Podobał mi się bonusowy epizod.