Dishonored: Death of the Outsider (PS4) - okladka

Dishonored: Death of the Outsider (PS4)

Premiera:
15 września 2017
Premiera PL:
15 września 2017
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (1)

Opis Dishonored: Death of the Outsider (PS4)
Kawira @ 13:47 23.06.2017
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 6h 50min

+ czaswięcej

Dishonored: Death of the Outsider to samodzielny dodatek do drugiej odsłony cyklu osadzonego w alternatywnym świecie, gdzie technologia przeplata się z magią. Za projekt odpowiada studio Arkane Studios, mające na swoim koncie również grę Prey z 2017 roku.

W Death of the Outsider gracz kieruje poczynaniami Billie Lurk, zabójczyni na usługach Dauda, jednego z antagonistów dodatku do pierwszej części Dishonored. Wraz ze swym dawnym mentorem, kobieta rusza zapolować na Odmieńca mającego być źródłem mocy z jakich korzystają bohaterowie serii.

Rozgrywka oferuje wszystko to, co już znane jest fanom marki. Elementy skradankowe przeplatają się z dynamicznymi walkami, a wisienkę na torcie po raz kolejny stanowi rozwój postaci. Billie potrafi bowiem posługiwać się nadprzyrodzonymi mocami, znacząco ułatwiającymi jej pracę. Owe umiejętności pozyskuje ona w wyniku wydarzeń z Dishonored 2, sprawiających, że jest ona niejako zawieszona pomiędzy światem normalnym, a tym, w którym istnieje Odmieniec.

Podobnie, jak w przypadku dwóch pełnoprawnych odsłon sagi, także i tym razem wszystkie poczynania gracza wpływają na otaczający go świat. Każda akcja ma konsekwencje, czasem dostrzegalne natychmiast, czasem znacznie bardziej dalekosiężne.

Dishonored: Death of the Outsider działa na silniku graficznym drugiego Dishonored, oferując zaawansowaną i charakterystyczną oprawę wizualną.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Dishonored: Death of the Outsider (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?