Darksiders III (PS4) - okladka

Darksiders III (PS4)

Premiera:
27 listopada 2018
Premiera PL:
27 listopada 2018
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (3)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis Darksiders III (PS4)
Dirian @ 16:28 02.05.2017
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 13h 20min

+ czaswięcej

Darksiders III jest kolejną odsłoną docenianej przez graczy serii trzecioosobowych slasherów osadzonych w otwartym świecie, w których motywem przewodnim jest biblijna walka dobra ze złem. W poprzednich odsłonach mieliśmy okazję wskoczyć w buty wybranych Jeźdźców Apokalipsy (Wojna, Śmierć) znanych z Apokalipsy Św. Jana. Za produkcję odpowiada nowe studio Gunfire Games, składające się jednak w głównej mierze z pracowników Vigil Games, ekipy odpowiedzialnej za dwie poprzednie części cyklu.

W trzeciej części wcielamy się w zupełnie nową postać, nie będącą Jeźdźcem Apokalipsy – kobietę Furię. Jest ona potężnym magiem i otrzymuje zadanie przywrócenia równowagi między dobrem a złem na Ziemi, stając naprzeciwko wrogów w postaci Siedmiu Grzechów Śmiertelnych. 

Rozgrywka pozwala na rozwijanie umiejętności magicznych protagonistki, co przekłada się na nowy oręż, ciosy oraz wiele umiejętności pozwalających sprawnie poruszać się po świecie gry. Ten z kolei jest otwarty, a gracz zwiedzi lokacje zarówno niebiańskie, jak i te mieszczące się w czeluściach piekła. Przedstawiony świat został utrzymany w klimatach post-apokaliptycznych, gdzie dookoła panuje wojenne spustoszenie, a natura przejęła poszczególne jego części w swoje władanie. 

Screeny z Darksiders III (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   16:00, 03.12.2018
I kolejna część ukończona Uśmiech Fabularnie w sumie nic się nie wyjaśniło nadal jest cała masa tajemnic do wyjaśnienia, do tego gra stawia przed nami wybory, które wpływają na zakończenie. Mam nadzieję, że zrobi to czwarta część.

Co do samej rozgrywki jest ona wymagająca zwłaszcza na początku później robi się trochę lżej, a im wyższy mamy poziom tym lepiej. Od razu mogę odradzić inwestycje w magię, bo jest to strata punktów, magia wpływa na nasze ataki po przemianie znanej z porzednich części tu niestety Furia przegrywa ponieważ jej przemiana jest niesamowicie słaba. I gdyby nie częste wywalanie do menu głównego konsoli i utraty dźwięku oraz ogromnej ilości loadingów bawił bym się świetnie przy grze Dumny Naprawdę na PS4 gram prawie rok i jeszcze żadna inna gra nie działa na konsoli tak źle.