Knack II (PS4) - okladka

Knack II (PS4)

Premiera:
05 września 2017
Premiera PL:
05 września 2017
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Zręcznościowa
Język:
Strona:

ObserwujMam (7)Gram (0)Ukończone (3)Kupię (3)

Opis Knack II (PS4)
DevMat @ 19:51 04.12.2016

Śr. długość gry: 7h 26min

+ czaswięcej

Knack 2 to kontynuacja trójwymiarowej gry platformowej, będącej jedną z tytułów startowych konsoli PlayStation 4. Za jej stworzenie ponownie odpowiada japoński oddział Sony.

Gracz ponownie wciela się w tytułowego robota Knacka, potrafiącego zmieniać swój rozmiar i kształt, dzięki czemu może stawiać czoła większym przeciwnikom, jak i przedostawać się przez wąskie przejścia. Zabawa nie uległa większym zmianom, w stosunku do poprzednika, a zatem nadal przemierzamy opracowane przez deweloperów poziomy i walczymy z przeciwnikami.

Na planszach regularnie natrafiamy też na pułapki, których pokonanie wymaga zręczności; oraz zagadki logiczne. Choć nie są one szczególnie skomplikowane, trzeba umiejętnie korzystać z możliwości tytułowego bohatera. To jedyna droga do sukcesu.

Największą nowością w stosunku do pierwowzoru, jest tryb współpracy. W Knack 2 nie musimy walczyć z przeciwnikami samodzielnie. Możemy połączyć siły z innym graczem i wspólnie przedzierać się przez wirtualne środowisko.

Oprawa wizualna w Knack 2 utrzymana została w bajkowym klimacie. Dzięki temu przemawia ona nie tylko do starszych, ale także młodszych graczy.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
PEGI: Od 7 lat
Screeny z Knack II (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   19:52, 10.03.2019
Knack 2 ukończony, świetna gra i jeszcze lepsza przygoda. Pierwsza część była bardzo przyjemna, ale nieco monotonna i powtarzalna. Dwójka z kolei robi wszystko lepiej, największym zaskoczeniem była fabuła, która jest ciekawa i wciągająca, a do tego fajnie poprowadzona. Nie ma tu błędów z pierwszej części. Do tego usprawnili mechanikę walki oraz rozwój postaci, walki z bossami teraz naprawdę sprawiają satysfakcję i są jakimś wyzwaniem.