Yesterday Origins (PS4) - okladka

Yesterday Origins (PS4)

Premiera:
10 listopada 2016
Premiera PL:
10 listopada 2016
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Yesterday Origins (PS4)
DevMat @ 11:12 03.11.2016

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Yesterday Origins to kontynuacja wydanej w 2012 roku gry przygodowej od studia Pendulo. Twórcy Ci mają na swoim koncie m.in. serię Runaway.

Historia opowiada losy dwóch bohaterów - Johna Yesterday i Pauliny Petit. Pierwszy w 1481 roku zostaje oskarżony o czary przez hiszpańskich inkwizytorów. Oczerniany i torturowany poddaje się alchemicznemu rytuałowi, dzięki czemu staje się nieśmiertelny. Problem w tym, że za każdym razem gdy ginie budzi się w czasach pierwszej śmierci, nie pamiętając nic z poprzedniego życia. Wspólnie z również nieśmiertelną partnerką w czasach współczesnych wyrusza w poszukiwaniu tajemniczego artefaktu. Pozwoli on im na wznowienie rytuału, jednak tym razem już nigdy nie stracą pamięci. Ich tropem podążają jednak także inni spragnieni wiecznego życia. 

Całość rozgrywa się zarówno w czasach inkwizycji, jak i współczesnych. Zabawa w głównej mierze polega na przeszukiwaniu lokacji, odnajdywaniu przydatnych przedmiotów, rozwiązywaniu łamigłówek i rozmowie z innymi postaciami. Wszystko zrealizowano w formie przygodówki point and click. Ponadto w czasie rozgrywki natkniemy się na elementy śledztwa, thrilleru, przygody, okultyzmu.

Nie zabrakło także charakterystycznego dla twórców czarnego humoru. W sumie podczas zabawy odwiedzamy dziesięć miejsc w ponad pięćdziesięciu sceneriach, napotykając w tym czasie na dwadzieścia pięć barwnych postaci. Produkcja została przedstawiona w kreskówkowym stylu. Oferuje kolorową, przejrzystą i zaawansowaną oprawę wizualną.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Yesterday Origins (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?