Yakuza 6: The Song of Life (PS4) - okladka

Yakuza 6: The Song of Life (PS4)

Premiera:
17 kwietnia 2018
Premiera PL:
17 kwietnia 2018
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Bijatyka
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis Yakuza 6: The Song of Life (PS4)
DevMat @ 11:43 05.08.2016
"DevMat"

Śr. długość gry: 9h 30min

+ czaswięcej

Yakuza 6:  The Song of Life to siódma odsłona głównej serii gier akcji, rozgrywających się w otwartym świecie japońskiej aglomeracji. Ponownie za projekt odpowiedzialna jest firma SEGA, natomiast sam tytuł ukazał się jedynie na konsoli PlayStation 4.

Historia Yakuza 6 ponownie pozwala wcielić się w postać Kazumy Kiryu. Bohater postanawia wrócić do przestępczego podziemia, kiedy to Haruka ujawnia, że był on dawnym przewodniczącym i głównym szefem Yakuzy. Sama Haruka pragnie odciąć się od tego świata i wrócić do Asagao Orphanage. Wtedy jednak ktoś atakuje wschodzący klan Tojo, w wyniku czego Haruka trafia do szpitala. Kazuma ostatni raz angażuje się zatem w mafijne porachunki.

Rozgrywka w Yakuza 6 nie uległa większym zmianom względem poprzednich odsłon serii. Nadal przede wszystkim wykonujemy misję związane z fabułą oraz te poboczne, przemierzając kipiący od aktywności dodatkowych otwarty świat. Naturalnie w ich trakcie co jakiś czas musimy pokonać nacierających przeciwników. Znacznej poprawie uległa za to oprawa wizualna. Zarówno modele postaci, jak ich zachowane wyglądają bardziej autentycznie. Również fizyka prezentuje się lepiej. Obiekty oraz cienie reagują na nasze zachowanie.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Yakuza 6: The Song of Life (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?