Hawken (PS4) - okladka

Hawken (PS4)

Premiera:
08 lipca 2017
Premiera PL:
08 lipca 2017
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Hawken (PS4)
DevMat @ 15:02 15.06.2016

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Hawken to pierwszoosobowa strzelanka multiplayer utrzymana w modelu biznesowym free to play (darmowa z opcjonalnymi zakupami w sklepiku wewnątrz gry), gdzie gracz zasiada za sterami potężnych mechów. Za jej opracowanie odpowiada niezależne studio Adhesive Games.

Akcja Hawken toczy się na skolonizowanej przez ludzi planecie. Niestety człowiek doprowadził to zrujnowania nowej Ziemi, a pozostali przy życiu zaczęli walczyć o przetrwanie. Gracz wybiera jedną ze ścierających frakcji, wsiada do olbrzymiego robota i wyrusza do walki o niezbędne zasoby.

Mechanika zabawy jest przede wszystkim zręcznościowa. Maszyny są bardzo szybkie, potrafią nawet wykonywać niewielkie skoki. Twórcy zdecydowali się nie wprowadzać amunicji do gry, dzięki czemu nie trzeba się przejmować jej brakiem. Zbyt intensywne używanie broni doprowadza jednak do jej przegrzania. Same walki odbywają się w jednym z sześciu dostępnych trybów.

Wśród dostępnych wariantów zabawy w Hawken znajdują się: tradycyjny Team Deathmatch; Co-Op Bot Destruction - gdzie wspólnie z trzema innymi graczami powstrzymujemy 25 fal nadciągających przeciwników, a dodatkowo co piąta fala zawiera potężnego bossa - Missile Assault, w którym musimy zajmować odpowiednie tereny; Siege wymaga zbierania energii niezbędnej do uruchomienia statku potrzebnego do zniszczenia wrogiej bazy; Deathmatch, czyli każdy na każdego (wygrywa gracz z największą liczbą punktów po 10 minutach) oraz kooperacyjny wariant Team Deathmatch. 

Twórcy przygotowali 30 modeli mechów, różniących się pomiędzy sobą nie tylko wyglądem - każdy z nich posiada odmienne umiejętności specjalne i nadaje się do konkretnych celów. Dodatkowo możliwe są ulepszenia odpowiednich statystyk, poprzez zbieranie przydatnych przedmiotów. Również arsenał broni został dobrze zróżnicowany. Dostępne są zarówno karabiny, snajperki, wyrzutnie rakiet, jak i działka obrotowe czy pociski balistyczne. Walki zaś toczone są na zrujnowanych terenach dawnych miast, miasteczek, postapokaliptycznych pustkowiach, dżunglach czy nawet tajnych ośrodkach.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?