Call of Duty: Infinite Warfare (PS4) - okladka

Call of Duty: Infinite Warfare (PS4)

Premiera:
04 listopada 2016
Premiera PL:
04 listopada 2016
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (8)Gram (0)Ukończone (6)Kupię (4)

Opis Call of Duty: Infinite Warfare (PS4)
Dirian @ 11:37 03.05.2016
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 6h 44min

+ czaswięcej

Call of Duty: Infinite Warfare to kolejna część popularnej serii strzelanek, tworzona przez studio Infinity Ward.

Akcja gry ma miejsce w odległej przyszłości, wrzucając gracza w sam środek walki, toczącej się w Układzie Słonecznym, poza granicami planety Ziemia. Głównym bohaterem gry jest kapitan Reyes, pilot elitarnych sił specjalnych, dowodzący Retribution, jednym z ostatnich ziemskich okrętów wojennych. Mężczyzna staje przed niełatwym zadaniem poprowadzenia zdziesiątkowanych sił koalicji do walki przeciwko znacznie lepiej zorganizowanemu i bezwzględnemu przeciwnikowi w postaci faszystowskiego Frontu Obrony Kolonii.

Akcja gry toczy się głównie w kosmosie i na rozmaitych planetach. Ludzkość musiała bowiem poszukać nowych źródeł zasobów naturalnych, po tym jak w wyniku rozwoju technologicznego i znacznego przyrostu mieszkańców, Ziemia została ogołocona z surowców, umożliwiających dalsze życie i funkcjonowanie społeczeństwa. W tym celu założono liczne kosmiczne kolonie, mające za zadanie dostarczać na Ziemię rozmaite dobra, niezbędne do dalszego przetrwania. Sytuację tę chcą wykorzystać wyznawcy Frontu, których celem jest przejęcie niezwykle ważnych kolonii, zgarnięcie bogactw i tym samym trzymanie Ziemi w morderczym uścisku. 

W trakcie kampanii przychodzi nam walczyć zarówno na powierzchni planet, jak i w kosmosie, również w stanie nieważkości. Nowością jest okręt wojenny Retribution, stanowiący niejako bazę wypadową, na której żyje przeszło 1000 mężczyzn i tyle samo kobiet. Na graczy czeka ponadto szybki i zaawansowany technicznie myśliwiec - Jackal - za sterami stoczy się niejedną walkę.

Call of Duty: Infinite Warfare to także dynamiczny i efektowny tryb multiplayer, oferujący zbliżoną rozgrywkę do poprzednich odsłon serii, ale jednocześnie wnoszący garść ewolucji do rozgrywki. W grze nie zabrakło lubianego przez graczy trybu Zombie, wzbogaconego o nową zawartość.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Call of Duty: Infinite Warfare (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?