Shadwen (PS4) - okladka

Shadwen (PS4)

Premiera:
17 maja 2016
Premiera PL:
17 maja 2016
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
brak danych
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Shadwen (PS4)
DevMat @ 14:00 15.04.2016

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Shadwen to produkcja z gatunku skradanek, stworzona przez studio Frozenbyte.

Gracz wciela się w tytułową zabójczynię Shadwen. Jej zadaniem jest przeprowadzić zamach na życie króla. Już na początku swojej wędrówki spotyka sierotę Lily. Nie chcąc być obojętna na jej los, postanawia że zabierze ją w dalszą drogę. Wybór ten sprawił jednak, że teraz przed każdym krokiem trzeba mieć na uwadze obecność dziecka.

Zabawa w całości polega na skradaniu się i uniknięciu wykrycia. To ostatnie bowiem kończy się natychmiastową śmiercią. Choć nasza bohaterka posiada doskonałe umiejętności skrytobójstwa, w bezpośredniej walce jest bezradna. W cichym eliminowaniu przeciwników pomaga system, dzięki któremu czas płynie jedynie wtedy, gdy Shadwen jest w ruchu. Gdy się zatrzymuje, automatycznie staje także czas. Pozwala to na dokładne zaplanowanie eliminacji przeciwników. Dodatkowym atutem jest możliwość cofania czasu, gdy zostaniemy wykryci, bądź coś pójdzie nie po naszej myśli.

Podczas podróży zawsze mamy do wyboru czy zabić strażnika na oczach małej Lily, czy może jednak poszukać jakieś alternatywnej drogi, oszczędzając jej widoku krwi. Można pozorować wypadki, jak choćby stoczyć beczkę ze schodów, czy zrzucić skrzynie na przeciwnika.

Screeny z Shadwen (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?