Disgaea 5: Alliance of Vengeance (PS4) - okladka

Disgaea 5: Alliance of Vengeance (PS4)

Premiera:
26 marca 2015
Premiera PL:
16 października 2015
Platformy:
Gatunek:
RPG / Strategiczna
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Disgaea 5: Alliance of Vengeance (PS4)
DevMat @ 21:20 21.02.2016
Mateusz "DevMat" Kulesa

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Disgaea 5: Alliance of Vengeance to kolejna odsłona serii taktycznych cRPG-ów z Japonii! Ta część została przygotowana przez studio Nippon Ichi Software. 

Historia Disgaea 5 opowiada losy Kilia. Nasz bohater wyrusza do walki z demonem Void Dark, który to pragnie stać się najpotężniejszą istotą we wszystkich światach. W tym celu powołuje armię zwaną "Lost". Ów armia napada na miasto księżniczki Seraphine. Kilia szybko wyrusza na pomoc, aby na miejsc połączyć siły i wspólnie stawić czoła nacierającym demonom. 

Zabawa nie uległa większym zmianą względem poprzednich części. Nadal starcia rozgrywają się na trójwymiarowych polach walki w systemie turowym. Nowością jest tryb Revenge Mode. Gdy ginie lub poważnie ranny zostaje jeden z naszych żołnierzy, pozostali kompani dostają bonus do statystyk. Napełnienie całego paska pozwala na atakowanie z 25%-ową mocą zwykłego ataku. Ta sama zasada tyczy się umiejętności obronnych - przyjęte obrażenia są znacznie niższe. Działa to jednak także u przeciwników. Oprócz tego każda z postaci posiada inny wachlarz umiejętności, zarówno tych do walki wręcz, jak i magicznych. Wraz z postępem zabawy zyskujemy nowe i potężniejsze zaklęcia oraz skille.

Alliance of Vengeance posiada nowoczesną oprawę graficzną, stylizowaną na serial anime. Konsola pozwala również na wyświetlanie większej ilości obiektów naraz bez utraty płynności rozgrywki.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?