New Hot Shots Golf (PS4) - okladka

New Hot Shots Golf (PS4)

Premiera:
2016
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis New Hot Shots Golf (PS4)
DevMat @ 19:15 17.01.2016

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

New Hot Shots Golf (tytuł roboczy) to kolejna odsłona popularnej serii gier sportowych, pozwalających pograć w golfa na PlayStation. Pierwsza odsłona pojawiła się w 1997. Niezmiennie od 1999 roku za tytuł odpowiada studio Clap Hanz.

Produkcja pozwala na początku zabawy stworzyć swojego własnego golfistę. Mamy możliwość wyboru zarówno wyglądu, jak i noszonego przez niego stroju. Następnie, poprzez wykonywanie kolejnych zadań, zdobywamy niezbędne doświadczenie, pozwalające na coraz większe wyzwania. Nowością jest możliwość zwiedzania całych pól golfowych. W poprzednich wersjach od razu stawaliśmy przed piłeczką do oddania strzału. Aktualnie trzeba samemu zarzucić plecak z kijkami na plecy i spacerkiem, bądź za pomocą wózka golfowego, dotrzeć na miejsce. W trakcie podróży nic nie stoi na przeszkodzie, aby zatrzymać się przy innym grającym i obejrzeć jego zmagania albo odprężyć się przy stawie, łowiąc ryby.

Tytuł oferuje zarówno rywalizację solo, jak i wieloosobową. W tym drugi przypadku odblokowujemy różnego rodzaju nagrody poprzez branie udziału w turniejach bądź meczach online.

Graficznie New Hot Shots Golf prezentuje tradycyjną dla serii oprawę wizualną. Charakteryzuje ją nieco bajkowy, bardzo kolorowy sznyt.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?