Eagle Flight (PS4) - okladka

Eagle Flight (PS4)

Premiera:
2017
Premiera PL:
2017
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Eagle Flight (PS4)
Sadi @ 19:58 07.12.2015
"Sadi"
Codziennie gram w RPG: Zaparzyć kawę (+10 do energii) czy herbatę (+10 do relaksu)?

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Eagle Flight jest grą stworzoną przez studio Ubisoft. Tytuł został zaprojektowany specjalnie po to, by dostarczyć nowych wrażeń użytkownikom PlayStation VR, Oculus Rift, HTC Vive oraz innych podobnych urządzeń do wirtualnej rzeczywistości.

Świat bliżej niezidentyfikowanej przyszłości w Eagle Fligt przenosi gracza do Paryża, który został porzucony przez jego prawowitych, ludzkich mieszkańców. Teraz miasto posiada nowych, zwierzęcych obywateli wszelakiego rozmiaru i rodzaju.  W Eagle Flight wcielamy się w orła. Możemy popisywać się akrobacjami, wykonywać różne zadania oraz zwiedzać wirtualny Paryż. Tytuł ten nastawiony jest na rozgrywkę multiplayer. Dzięki różnokolorowym smugom,zostawianym przez skrzydła przyjaciół możemy łatwo ich odnaleźć i wspólnie szukać przygód.

Specjalne doświadczenia audiowizualne dostarcza obsługa gogli do wirtualnej rzeczywistości, na które Eagle Flight zostało specjalnie skonstruowane.

Screeny z Eagle Flight (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?