Gang Beasts (PS4) - okladka

Gang Beasts (PS4)

Premiera:
2016
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Gang Beasts (PS4)
Daria22132 @ 17:24 18.08.2015
Daria "Daria22132" Wrona

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Gang Bests to bijatyka, w której kierujemy postaciami podobnymi do żelków o pewnym stopniu bezwładności. Naszym zadaniem jest pokonywanie wrogów poprzez atakowanie wręcz, zrzucanie ich z platform lub wrzucanie do specjalnie przygotowanych pułapek.

Gra dedykowana przede wszystkim rozgrywkom wieloosobowym. Gang Bests w pewnym stopniu jest także typem zręcznościówki. Głównym zadaniem graczy jest pokonanie przeciwników, jednak z powodu przesadzonej fizyki postaci, zadania to nie lada wyzwanie. Mamy do wyboru wiele lokacji, takich jak park czy centrum handlowe. Do obrony możemy wykorzystać różnego rodzaju ciosy, rzuty, pchnięcia i kopnięcia oraz infrastrukturę otoczenia.

Gang Bests to przede wszystkim lokalny split-screen, a więc gra na podzielonym ekranie. Deweloperzy zaimplementowali jednak tryb singleplayer, w którym zawarto wariant o nazwie "sandbox". Dodatkowo możemy brać udział w szybkich turniejach, całych walkach lub walczyć jeden na jednego.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?