Trackmania Turbo (PS4) - okladka

Trackmania Turbo (PS4)

Premiera:
22 marca 2016
Premiera PL:
24 marca 2016
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi / Zręcznościowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (4)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Trackmania Turbo (PS4)
bigboy177 @ 21:00 17.06.2015
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Trackmania Turbo to zręcznościowa gra wyścigowa, stworzona przez firmę Nadeo, a wydana przez Ubisoft. Produkcja przeznaczona jest dla komputerów PC oraz konsol Xbox One i PlayStation 4.

Najważniejszym elementem Trackmania Turbo, podobnie jak w przypadku odsłon poprzednich, są niebywale niebezpieczne i pokręcone trasy, po których poruszamy się nie tylko w poziomie, lecz również w pionie. Tytuł stanowi swego rodzaju połączenie kaskaderki z wyścigami, gdzie nie zawsze liczy się dotarcie do mety na pierwszym miejscu.

Trackmania Turbo to ponad 200 plansz, podzielonych na cztery odmienne środowiska. Na każdym z torów walczyć można zarówno samodzielnie, z przeciwnikami kontrolowanymi przez komputer, jak i w towarzystwie innych graczy. Produkcja, prócz gotowych przejazdów, oferuje też rozbudowany edytor, w którym budować można dowolne tory, a następnie da się je udostępniać innym grającym. Dzięki rozbudowanemu systemowi sortowania kreacji graczy da się też pobierać i ogrywać twory opracowane przez innych szarpiących.

Na potrzeby gry deweloper opracował wiele zróżnicowanych samochodów. Sposób ich prowadzenia, choć odmienny, jest bardzo zręcznościowy. Nie ma więc mowy o symulacji. Liczy się tu przede wszystkim szybkość oraz umiejętne pokonywanie rozstawionych na trasie przeszkód.

Trackmania Turbo to w pełni trójwymiarowa oprawa wizualna, generowana przez zaawansowany silnik graficzny. Zabawę uzupełniają listy rankingowe, zawierające poczynania graczy z całego świata.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
Screeny z Trackmania Turbo (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?