Dreams (PS4) - okladka

Dreams (PS4)

Premiera:
14 lutego 2020
Premiera PL:
14 lutego 2020
Platformy:
Gatunek:
Logiczna / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Strona:

ObserwujMam (4)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Dreams (PS4)
bigboy177 @ 16:29 16.06.2015
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Dreams to kolejny projekt studia Media Molecule, znanego m.in. za sprawą niebywale popularnej serii Little Big Planet. Podobnie, jak w przypadku szmacianych laleczek ze wspomnianego cyklu, także i tym razem wszystko rozbija się o kreatywność oraz (współ)tworzenie nowych światów.

Dreams, jak sama nazwa wskazuje, skupia się na snach. Snach, które ma każdy z nas. Nie ma natomiast narzędzi, które pozwalałyby owe sny zmaterializować. W tym właśnie momencie wchodzą na scenę programiści ze studia. Postanowili oni opracować bowiem specjalne, wirtualne płótno, które pozwala przenieść sny do świata gry. Co istotne, wszyscy grający mogą być architektami. Jedna osoba doda główne postaci, inna muzykę, a jeszcze inna uzupełni tła. Na koniec całość zostanie ożywiona, aby wszyscy mogli podziwiać powstałą w ten sposób kreację.

Najważniejszym elementem Dreams jest interakcja pomiędzy graczami oraz bycie członkiem wielkiej społeczności "śniących". Twórcy nie kontrolują zabawy, a jedynie dają narzędzia ją napędzające.

PEGI: Od 12 lat
Screeny z Dreams (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?