Death's Gambit (PS4) - okladka

Death's Gambit (PS4)

Premiera:
14 sierpnia 2018
Premiera PL:
14 sierpnia 2018
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Death's Gambit (PS4)
Dirian @ 02:55 15.06.2015
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Death's Gambit to platformówka 2D autorstwa studia White Rabbit.

Twórcy nie ukrywają swoich inspiracji serią Dark Souls, ale łatwo dostrzec tu także odrobinę Castlevanii czy Shadow of the Colossus. Rozgrywka zawiera klasyczne elementy platformowe, a więc jest tu sporo skakania, walki, zarówno wręcz, jak i na dystans oraz przy użyciu magii. Nie brakuje różnorodnych przeciwników, a wrażenie mogą robić przede wszystkim ogromni i zróżnicowani bossowie, z którymi starcia są niemałym wyzwaniem.

Death's Gambit oferuje nieliniową rozgrywkę, tzn. jeżeli uznamy, że dany etap jest na tę chwilę zbyt trudny, możemy udać się do innej lokacji, podobnie jak w grach od From Software. Twórcy tak zaprojektowali grę, by wymagała nie tylko zręczności, ale też strategicznego myślenia i umiejętności podejmowania właściwych decyzji, co powinno spodobać się osobom lubiącym kombinować.

Grę przygotowano w popularnej ostatnimi czasy, pikselowej oprawie. Choć prosta, jest ona bardzo szczegółowa i przede wszystkim klimatyczna, a kolejne lokacje zachwycają bogactwem szczegółów.

Screeny z Death's Gambit (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?