Pro Evolution Soccer 2016 (PS4) - okladka

Pro Evolution Soccer 2016 (PS4)

Premiera:
18 września 2015
Premiera PL:
18 września 2015
Platformy:
Gatunek:
Sportowe
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Pro Evolution Soccer 2016 (PS4)
Redakcja MiastoGier.pl @ 10:14 14.06.2015

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Pro Evolution Soccer 2016 to kolejna odsłona serii gier piłkarskich Pro Evolution Soccer. Za produkcję jak zwykle odpowiadają deweloperzy z Konami.

W odróżnieniu od wcześniejszej odsłony, do rozgrywki wprowadzono sporą ilość zmian. Produkcja ponownie korzysta z silnika Fox Engine, lecz wzbogacono go o masę nowych animacji i wizualnych detali, jak spływające po zawodnikach krople deszczu, czy wyrywane z ziemi fragmenty murawy, przy zahaczeniu o nie korkiem. Wprowadzono także dynamicznie zmieniającą się pogodę, co jest nowością w serii.

Udoskonalona została również fizyka poruszania się piłki. Gracze otrzymali lepszą kontrolę nad zawodnikiem przy grze 1 na 1, zaawansowany system kolizji i usprawniony silnik odpowiedzialny za fizykę. Poprawiono również zachowanie bramkarzy, obrońców oraz współpracę pomiędzy poszczególnymi formacjami.

Deweloper przemodelował także tryby myClub i Master League oraz zatrudnił nowych komentatorów (Peter Drury i Marco Hagemann). Ponadto przedłużono licencję na Ligę Mistrzów i Ligę Europy o kolejne 3 lata.

Screeny z Pro Evolution Soccer 2016 (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?