The Talos Principle (PS4) - okladka

The Talos Principle (PS4)

Premiera:
13 października 2015
Premiera PL:
13 października 2015
Platformy:
Gatunek:
Logiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis The Talos Principle (PS4)
B92 @ 07:48 23.01.2015
Bartłomiej "B92" Koczenasz
Mam na imię Bartek urodziłem się w 1992 roku, stąd mój nick B92. Chodzę do III klasy liceum ogólnokształcącego o profilu matematyczno-informatyczno-fizycznym. Interesuję się sportem, głównie piłką nożną (Chelsea Londyn) oraz grami i sprzętem komputerowym. Słucham rocka, punk i muzyki "z radia", ulubiony zespół to Linkin Park. Jeśli chodzi o filmy to oglądam wszystko co dobre, moim ulubionym filmem jest Gladiator. Wcześniej byłem redaktorem naczelnym portalu GameRAR.pl i redaktorem Tawerny Gier.

Śr. długość gry: 24h 47min

+ czaswięcej

The Talos Principle to pierwszoosobowa gra logiczna od twórców serii Serious Sam - zespołu Croteam. W pracach nad produkcją uczestniczył Tom Jubert (FTL, The Swapper) i Jonas Kyratzes (Infinite Ocean).

Rozgrywka polega na przemierzaniu kolejnych, dziwnych lokacji, w których trzeba rozwiązywać mniej i bardziej skomplikowane łamigłówki, będące według twórców "częścią metafizycznej metafory inteligencji i poszukiwania sensu w świecie skazanym na zagładę". Łącznie deweloperzy przygotowali ponad 120 zadań. By dobrnąć do końca każdego z nich należy m.in. przekierowywać drony, wyłączać mechanizmy obronne czy też replikować czas.

The Talos Principle wykorzystuje silnik Serious Engine 4, który umożliwia tworzenie szczegółowych światów opartych na skanach rzeczywistych lokacji.

Screeny z The Talos Principle (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?