Trine: Enchanted Edition (PS4) - okladka

Trine: Enchanted Edition (PS4)

Premiera:
17 grudnia 2014
Premiera PL:
17 grudnia 2014
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
brak danych
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Trine: Enchanted Edition (PS4)
[R]ay @ 16:39 15.12.2014

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Trine: Enchanted Edition to ulepszona edycja pierwszej części Trine, działająca na silniku zastosowanym w "dwójce".

Przenosisz się w niezwykle szczegółowy i kolorowy świat fantasy pełen zamków i przeróżnych machin. Skacząc po różnych elementach, wcielasz się w 1 z 3 dostępnych postaci: umiejętnego maga, zwinnego i poręcznego złodzieja oraz monstrualnie silnego wojownika ninja. Twoim zadaniem jest parcie, zważając na przeciwników w okolicy, do przodu i rozwiązywanie porozmieszczanych wszędzie zagadek, czyhających złowieszczo na każdym skrawku ziemi, aby uratować królestwo od zakłady. Dzieła tego dokonasz przy pomocy tytułowego narzędzia Trine, znalezionego niedawno przez grupkę person.

Widok, z jakiego kieruje się bohaterem, nawiązuje do starodawnych, legendarnych tytułów - skręca się teoretycznie tylko w prawo lub lewo. Biegając w te i we w te na dwuwymiarowych planszach napotkasz masę mniejszych wrogów, którzy potrafią napsuć krwi w ciele.

Przedstawiony świat obfituje w psychodeliczne kolory, pełno tu najdrobniejszych detali, ale przede wszystkich interaktywnego otocznia. Tak, właśnie teraz niezwykle dobrze działają prawa fizyki i to z nimi związana jest większość ukazanych łamigłówek. Za pomocą tego silnika można tworzyć nawet dodatkowe przedmioty, ułatwiające przebycie na przykład większej przepaści.

Screeny z Trine: Enchanted Edition (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?