Raven's Cry (PS4) - okladka

Raven's Cry (PS4)

Premiera:
projekt anulowany
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Raven's Cry (PS4)
Ager @ 08:55 14.12.2014
Piotr "Ager"

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Raven’s Cry to przygodowa gra akcji, traktująca o brutalnych piratach, szalejących po Morzu Karaibskim. Za jej opracowanie odpowiada fińskie studio Octane Games.

Głównym bohaterem produkcji jest Christopher Raven. Bezwzględny pirat, szukający zemsty. Gdy był dzieckiem płynął z całą rodziną na statku. Pewnej mrocznej nocy okręt został zaatakowany i przechwycony przez piratów. Ci, dezerterzy i zbrodniarze, wymordowali całą załogę, pozostawiając przy życiu jedynie Ravena. Okaleczony i z uciętą rękę od tamtej pory żyje jedynie dniem, w którym ponownie na nich trafi.

Twórcy starali się przedstawić wizerunek pirata nie powielając klisz konkurencji, nasz protagonista jest zatem człowiekiem z krwi i kości - obserwujemy wszelkie aspekty jego życia, niepoprzecinane przerywnikami filmowymi. Zadaniem gracza jest toczenie pojedynków zarówno na morzu jak i lądzie. Pod karczmą zawsze znajdzie się jakiś awanturnik, z którym trzeba skrzyżować szable. Dodatkowo, mamy możliwość wykorzystania umiejętności specjalnych, a także magię Voodoo. Za jej pomocą możliwe jest przejęcie kontroli nad przeciwnikiem.

W Raven’s Cry duży nacisk położono na prawdziwość. W związku z tym, starano się możliwie jak najlepiej odwzorować pirackie miasta oraz ich statki. Historia przedstawiona w grze przeplata się z tą autentyczną. Dlatego odwiedzimy takie lokacje, jak Port Royal, Hawana, czy Aztec City. A każde przesiąknięte pirackim klimatem. Wszędzie toczą się jakieś pojedynki, tłuczone są butelki na głowach, słychać krzyczące kobiety i wystrzały z broni.

Raven’s Cry działa na w pełni trójwymiarowym silniku graficznym, generującym przejrzystą, miłą dla oka oprawę.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?