Final Fantasy VII (PS4) - okladka

Final Fantasy VII (PS4)

Premiera:
05 grudnia 2015
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Final Fantasy VII (PS4)
szewczu @ 09:07 08.12.2014
Sławomir "szewczu" Szewczyk
Nałogowy gracz, grafik komputerowy.

Śr. długość gry: 113h 41min

+ czaswięcej

Final Fantasy VII to, jak wskazuje nam tytuł, siódma część epickiej przygody, rozgrywającej się w realiach świata wykreowanego nam przez Sqare-Enix. Wcielamy się w rolę walecznego młodzieńca o imieniu Cloud. Stoi on po stronie rebeliantów i wraz z nimi stawia czoła okrutnym najeźdźcom walczącym w imię "Matki".

Cała akcja siódmej części sagi rozpoczyna się w mieście Midgar, które to pomimo swojej wielkiej technologicznej kreatywności, przesączone jest do cna cudowną magią. Miasto to podzielone jest na osiem sektorów (slumsów), z rozbudowanym systemem komunikacyjnym. Pośrodku znajduje się wieżowiec – siedziba organizacji. Wszystko w tej metropolii opiera się w głównej mierze na życiodajnych reaktorach, które są głównym celem wrogiej organizacji. To właśnie niej sprzeciwić postanawiają się rebelianci z Cloudem na samym czele. Głównym celem wrogich jednostek jest zniszczenie filarów tegoż reaktora, co przyczyni się do wprowadzenia w życie ich niecnych planów. Mimo rozpaczliwej walki bohaterów o życiodajny reaktor, zostaje on wysadzony, w wyniku czego giną wszyscy mieszkańcy sektora wokół reaktora. Przy życiu pozostaje jedynie Cloud, Barretta i Tifa.

Podobnie jak w poprzednich częściach gier z serii, Final Fantasy VII składa się z trzech trybów rozgrywki:an Overworld Map, Field Maps oraz Battle Screen. Podczas całej przygody tworzymy własną ekipę, która może maksymalnie składać się z dziewięciu członków. Każdy z członków cechuje się innymi atrybutami oraz przydatnymi umiejętnościami, a to, na które postawimy, zależy już wyłącznie od nas.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?