Game of Thrones: A Telltale Games Series (PS4) - okladka

Game of Thrones: A Telltale Games Series (PS4)

Premiera:
02 grudnia 2014
Premiera PL:
20 listopada 2015
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (4)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Game of Thrones: A Telltale Games Series (PS4)
B92 @ 21:22 11.11.2014
Bartłomiej "B92" Koczenasz
Mam na imię Bartek urodziłem się w 1992 roku, stąd mój nick B92. Chodzę do III klasy liceum ogólnokształcącego o profilu matematyczno-informatyczno-fizycznym. Interesuję się sportem, głównie piłką nożną (Chelsea Londyn) oraz grami i sprzętem komputerowym. Słucham rocka, punk i muzyki "z radia", ulubiony zespół to Linkin Park. Jeśli chodzi o filmy to oglądam wszystko co dobre, moim ulubionym filmem jest Gladiator. Wcześniej byłem redaktorem naczelnym portalu GameRAR.pl i redaktorem Tawerny Gier.

Śr. długość gry: 25h 56min

+ czaswięcej

Game of Thrones: A Telltale Games Series to kolejna gra przygodowa studia Telltale Games, tym razem oparta na serialu telewizyjnym Gra o Tron. Tytuł został podzielony na epizody, tak samo jak inne produkcje tego dewelopera.

Historia została osadzona pomiędzy wydarzeniami ukazanymi w trzecim i piątym sezonie serialu. Gracze wcielają się w pięciu członków rodu Forrester, którzy w Ironrath w Wolfswood prowadzą dochodowy handel drewnem. Niestety sytuacja nie odpowiada wszystkim ludziom, zwłaszcza tym z domu Whitehill. Oprócz tego, w czasie przygody trafi także w inne miejsca kontynentów Westeros i Essos, a wszystko to, by uchronić ród przed wyginięciem.

Game of Thrones: A Telltale Games Series jak na przygodówkę przystało, opiera się przede wszystkim na eksploracji terenu, poszukiwaniu wskazówek, rozmawianiu z postaciami niezależnymi oraz rozwiązywaniu prostych łamigłówek. Wszystkie te czynności zrealizowano z użyciem bardzo prostego w obsłudze interfejsu użytkownika, a co za tym idzie, nawet niedzielny gracz poradzi sobie z jego opanowaniem.

Screeny z Game of Thrones: A Telltale Games Series (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?