Dead or Alive 5: Last Round (PS4) - okladka

Dead or Alive 5: Last Round (PS4)

Premiera:
17 lutego 2015
Premiera PL:
24 kwietnia 2015
Platformy:
Gatunek:
Bijatyka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (2)

Opis Dead or Alive 5: Last Round (PS4)
[R]ay @ 14:32 01.09.2014

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Dead or Alive 5: Last Round to kolejna część niezwykle popularnych mordobić powraca. Piękne, skąpo ubrane zawodniczki i twardzi wojownicy znów będą toczyć walki na różnych arenach. Tytuł jest ulepszoną wersją produkcji znanej z konsol Xbox 360 i PlayStation 3.

W Dead or Alive 5 w stosunku do poprzedniczki poprawiona została animacja postaci, ilość wielokątów z których zbudowane są modele jak również sam system walki. Każdy ruch prowadzonego przez gracza fajtera jest bardziej naturalny i zabójczy, a w rezultacie pojedynki są efektowniejsze.

Zmieniono, a raczej pogłębiono także image poszczególnych postaci - wszystko to dzięki nowemu producentowi, Hitoshiemu Hasegawie, który zdecydował się pójść do przodu i postawić na garść nowych rozwiązań, zamiast ciągle eksploatować te same.

Jedną z najważniejszych innowacji w Dead or Alive 5 jest interaktywne otoczenie. Areny nie są jedynie miejscem, na którym odbywają się pojedynki. Teraz otoczenie możemy wykorzystać do własnych celów, uderzając oponenta w pobliskie przedmioty, zrzucając mu coś na głowę, lub posyłając go w stronę niebezpiecznych elementów wystroju.

Dead or Alive 5 działa na zmodyfikowanym silniki graficznym poprzednika, a w rezultacie oprawa wizualna jest jeszcze bardziej dopracowana i przejrzysta.

Screeny z Dead or Alive 5: Last Round (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?