Styx: Master of Shadows (PS4) - okladka

Styx: Master of Shadows (PS4)

Premiera:
07 października 2014
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (5)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Styx: Master of Shadows (PS4)
zvarownik @ 11:54 28.06.2014
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: 24h 39min

+ czaswięcej

Styx: Master of Shadows to gra akcji od studia Cyanide znanego z takich tytułów jak Of Orcs and Men, Gra o Tron czy też Aarklash: Legacy.

Gracz wciela się w Styxa - goblina, który postanawia dorwać się do źródła energii Amber, płynącej z drzewa strzeżonego przez ludzi i elfów w wieży Akenash. By tego dokonać, musi przedrzeć się przez szereg niebezpiecznych i pełnych rozmaitych zadań poziomów.

Rozgrywka polega na przedzieraniu się przez kolejne piętra wieży. Podczas przygody musimy unikać bezpośrednich starć, gdyż bohater nie jest silną postacią. Zamiast walczyć, należy chować się i skradać, a w ostateczności zabijać po cichu, atakując przeciwnika z zaskoczenia. W czasie zabawy koniecznym jest wykonywanie misji polegających m.in. na pozyskiwaniu informacji, kradzieży cennych artefaktów, itd.

Tytuł kładzie nacisk nie tylko na elementy gier typy stealth, lecz także na rozwój postaci, oparty na klasycznych rozwiązaniach znanych z gier RPG. Styx zdobywa doświadczenie, które przekłada się na nowe umiejętności i zdolności.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?